Selecteer een pagina

Stolpersteine(km)

NederlandsStichting Loods 24 en Joods Kindermonument Rotterdam

Klik op een speld om een pop-up te openen met informatie.

Stichting Loods 24 en Joods Kindermonument Rotterdam

Rond het uitbreken van de Tweede Wereldoorlog was Rotterdam na Amsterdam en Den Haag de stad met de meeste Joodse inwoners: circa 13.000. De meesten van hen woonden aanvankelijk in het centrum van de stad en dan moet u denken aan de Helmersstraat en Ammanstraat; in de jaren dertig trokken zij naar nieuwe wijken als Blijdorp en Bergpolder.

Er waren in Rotterdam twee bijzondere omstandigheden. In de eerste plaats de evacuatie van circa 1.200 joden als gevolg van het bombardement van 14 mei 1940. Dit bombardement verwoestte het centrum, dus ook de Helmersstraat e.o. In de tweede plaats het gedwongen vertrek van een groot aantal Joodse vluchtelingen per 9 september 1940. Dit vormt in hoofdzaak de verklaring voor de teruggang van het aantal in het Rotterdamse bevolkingsregister ingeschreven joden tussen mei 1940 (circa 13.000) en oktober 1941 (ruim 11.000).

Vanaf het uitbreken van de oorlog werd de Joodse gemeenschap geconfronteerd met allerlei maatregelen. Denkt u aan Joodse kinderen die naar eigen scholen moesten, het dragen van de Davidsster en borden met opschriften als ‘Joden niet gewenscht’ of ‘Voor Joden verboden’, die de Joodse inwoners van de stad steeds verder uitsloten.

Lees verder op: https://www.loods24rotterdam.nl/

Routemap ▲

Stolpersteine

Loods 24 Rotterdam Als u wilt weten op welke locatie de Stolperstein van onderstaande personen zich in de kaart bevindt, vul dan straatnaam en huisnummer in via dit icon linksboven in de kaart.

LocatieNaamGeborenVermoord
1e Staringstraat 7a
(straat bestaat niet meer)
IZAK MANHEIMRotterdam 13-10-1880Auschwitz 15-10-1942
1e Staringstraat 7a
(straat bestaat niet meer)
SAARTJE MANHEIM-D’ANCONARotterdam 11-07-1882Auschwitz 15-10-1942
1e Staringstraat 7a
(straat bestaat niet meer)
JACOB MANHEIMRotterdam 06-08-1916Auschwitz 19-08-1942
1e Staringstraat 7a
(straat bestaat niet meer)
JACOBA D’ANCONARotterdam 25-11-1887Auschwitz 15-10-1942
Adrien Mildersstraat 28bJACOB VAN CLEEF
ev Cornelia Wilhelmina Bruggemans
Amsterdam 10-05-1876 Auschwitz 31-01-1944
Agniesestraat 59bGRIETJE GROOTKERK
ev Sander Lipschits
Rotterdam 05-02-1900 Auschwitz 15-01-1943
Agniesestraat 59bJACOB LIPSCHITS Rotterdam 04-11-1926 Sobibor 21-05-1943
Agniesestraat 59bMAURITS LIPSCHITS
ev Saartje Ensel
Rotterdam 20-12-1920 Auschwitz 30-09-1942
Agniesestraat 59bSANDER LIPSCHITS
ev Grietje Grootkerk
Zutphen 05-09-1898 Auschwitz 30-04-1943
Aleidisstraat 58cDAVID BRIL
ev Rosetta Velt
Rotterdam 10-06-1905 Auschwitz 21-01-1943
Baljuwplein 66JOHANNA DE HARTOG
ev Alexander Toncman
Rotterdam 01-10-1910 Auschwitz 27-10-1942
Baljuwplein 66ALEXANDER TONCMAN
ev Johanna de Hartog
Oss 09-06-1908 Mauthausen (Du.) 07-10-1942
Banierstraat 39cJOSEPH BREMER
ev Eva Koekoek
Amsterdam 07-06-1885 Sobibor 23-04-1943
Banierstraat 39cSELMA BREMER Rotterdam 30-10-1919 Sobibor 31-10-1943
Banierstraat 39cEVA KOEKOEK
ev Joseph Bremer
Meerssen 03-10-1889 Sobibor 23-04-1943
Batavierenstraat 24bLOUISA BENJAMINS
ev Mozes Lion Goudsmid
Amsterdam 07-11-1883 Auschwitz 15-10-1942
Batavierenstraat 24bARTHUR GOUDSMID Rotterdam 01-05-1928 Auschwitz 15-10-1942
Batavierenstraat 24bMOZES LION GOUDSMID
ev Louisa Benjamins
Kampen 15-11-1879 Auschwitz 15-10-1942
Batavierenstraat 24bRICHARD GOUDSMID Rotterdam 19-04-1924 Auschwitz 28-02-1943
Batavierenstraat 24bSIENTJE GOUDSMID Rotterdam 11-02-1914 Auschwitz 09-11-1942
Beatrijsstraat 32bAÄRON BAREND DAVIDSAmsterda 28-08-1895Bergen-Belsen 22-02-1945
Beatrijsstraat 32bELIJAH NACHMAN DAVIDSLeeuwarden 29-11-1925Bergen-Belsen 01-05-1945
Bentincklaan 27aISRAEL VAN LEEUWENRotterdam 20-07-1875Auschwitz 15-10-1942
Bentincklaan 27aMARGOT VAN LEEUWEN-COHENDirksland 25-09-1875Auschwitz 15-10-1942
Berglustlaan 36LEENDERT BENJAMIN VALK Onbekend 14-12-1903 Mauthausen 08-02-1945
Berglustlaan 64DUIFJE HERTZBERGER-DE RAAIJUtrecht 17-01-1918Auschwitz 01-05-1944
Berglustlaan 7JUDIC SCHNITZLER
wv Jacob Knap
Rotterdam 26-02-1873 Auschwitz 15-10-1942
Bergselaan 61MAURITS SPETTERRotterdam 01-04-1886Auschwitz 22-10-1942
Bergselaan 61ELLEN LYDIA SPETTER-ISRAËLSWeener 23-04-1887Auschwitz 22-10-1942
Bergweg 157bMOZES GALEWSKILodz 16-04-1882Sobibor 21-05-1943
Bergweg 157bMIRJAN GALEWSKI-FREIMANNPabiance 24-07-1886Sobibor 21-05-1943
Berkendaal 14NATHAN SPREEKMEESTER Rotterdam 15-07-1911 Auschwitz 30-09-1942
Blommerdijkselaan 16ARIE JAN JACOB ZEGERS Onbekend 04-06-1908 Vught 30-08-1944
Boezemkade 36aBENJAMIN VAN DAM Rotterdam 29-05-1931 Auschwitz 19-10-1942
Boezemkade 36aREGINA VAN DAM Rotterdam 24-12-1938 Auschwitz 19-10-1942
Boezemkade 36aANDRIES JACOB VAN DAM
ev Leentje van Dam
Groningen 29-06-1901 Midden-Europa 31-03-1944
Boezemkade 36aFROUKTJE VAN DAM Rotterdam 17-01-1933 Auschwitz 19-10-1942
Boezemkade 36aJACOB ANDRIES VAN DAM Rotterdam 24-10-1928 Auschwitz 19-10-1942
Boezemkade 36aLEENTJE VAN DAM
ev Andries Jacob van Dam
Groningen 08-02-1897 Auschwitz 19-10-1942
Boezemkade 36aMEIJER PHILIP Rotterdam 28-05-1926 Midden-Europa 31-03-1944
Boezemkade 36aLEENTJE VAN DAM Groningen 08-02-1897 Auschwitz 19-10-1942
Boezemsingel 214aSAARTJE RIPPE
ev Hartog Israel
Hellevoetsluis 09-02-1873 Auschwitz 15-10-1942
Boezemsingel 25aSPRANSJE NORDEN
ev David Marcus de Wolf
Groningen 12-02-1880 Auschwitz 15-10-1942
Boezemsingel 25aDAVID MARCUS DE WOLF
ev Spransje Norden
Zutphen 09-09-1872 Auschwitz 15-10-1942
Boezemstraat 95PHILIP SPETTER Rotterdam 17-10-1914 Dachau (Du.) 29-04-1945
Brede Hilledijk 161KOOS BIERSCHENK Rotterdam 07-04-1926 Auschwitz 30-09-1942
Brede Hilledijk 161aBENEDICTUS BIERSCHENK Rotterdam 21-11-1930 Sobibor 23-04-1943
Brede Hilledijk 161aESTHER BIERSCHENK Rotterdam 15-05-1933 Sobibor 23-04-1943
Brede Hilledijk 161aREBEKKA BIERSCHENK Rotterdam 03-03-1932 Sobibor 23-04-1943
Brede Hilledijk 161aRIKA BIERSCHENK Rotterdam 09-12-1924 Auschwitz 30-09-1942
Brede Hilledijk 161aABRAHAM BIERSCHENK
ev Maria Pleuntje Ouwens
Rotterdam 11-08-1916 Auschwitz 28-02-1943
Brede Hilledijk 161aBENEDICTUS BIERSCHENK
ev Rika Cosman
Tiel 03-10-1888 Westerbork 25-02-1943
Brede Hilledijk 161aJETTE BIERSCHENK Rotterdam 02-11-1927 Sobibor 23-04-1943
Brede Hilledijk 161aKAATJE BIERSCHENK Rotterdam 19-04-1929 Sobibor 23-04-1943
Brede Hilledijk 161aLEVIE BIERSCHENK
ev Petronella Theodora Kollen
Rotterdam 13-05-1919 Midden-Europa 30-06-1944
Brede Hilledijk 161aSAMUEL BIERSCHENK ev Maria Venneman Rotterdam 19-04-1921 Sobibor 21-05-1943
Brede Hilledijk 161aRIKA COSMAN
ev Benedictus Bierschenk
Amsterdam 31-12-1889 Sobibor 23-04-1943
Breitnerstraat 59bABRAHAM DE LEEUWNijmegen 07-03-1915Sobibor 09-07-1943
Breitnerstraat 59bARIE DE LEEUWArnhem 12-03-1881Rotterdam 18-03-1944
Breitnerstraat 61bADOLF LOUIS VAN DAMGroningen 25-02-1900Auschwitz 30-09-1942
Breitnerstraat 61bREINA VAN DAM-REENSRotterdam 07-11-1905Westerbork 05-08-1942
Breitnerstraat 61bROSE CARRY VAN DAMBerlijn 08-04-1930Westerbork 05-08-1942
Burgemeester Hoffmanplein 57aNAATJE TRIJTEL
ev Emanuel Waterman
Rotterdam 29-10-1919 Auschwitz 01-09-1942
Burgemeester Hoffmanplein 57aEMANUEL WATERMAN
ev Naatje Trijtel
Rotterdam 25-01-1920 Auschwitz 01-09-1942
Burgemeester Hoffmanplein 57aNAATJE WATERMAN-TRIJTEL Onbekend Onbekend Onbekend 01-09-1942
Burgemeester Hoffmanplein 57aNAATJE WATERMAN-TRIJTEL Onbekend Onbekend Onbekend 01-09-1942
Burgemeester Hoffmanplein 59aBETJE KOSTER
ev Isedoor van der Staal
Rotterdam 27-03-1894 Auschwitz 30-09-1942
Burgemeester Hoffmanplein 59aISEDOOR VAN DER STAAL
ev Betje Koster
Rotterdam 14-03-1889 Auschwitz 30-09-1942
Burgemeester Hoffmanplein 59aJACOB VAN DER STAAL Rotterdam 05-11-1919 Auschwitz 30-09-1942
Burgemeester Hoffmanplein 59aJUDITH VAN DER STAAL Rotterdam 11-11-1923 Auschwitz 30-09-1942
Burgemeester Hoffmanplein 59aMIETJE VAN DER STAAL Rotterdam 22-07-1922 Auschwitz 30-09-1942
Burgemeester Hoffmanplein 67aMATHILDA KOSTER Rotterdam 24-09-1936 Auschwitz 09-08-1942
Burgemeester Hoffmanplein 67aBAREND KOSTER Rotterdam 21-07-1934 Auschwitz 09-08-1942
Burgemeester Hoffmanplein 67aDAVID SIMON KOSTER Rotterdam 02-09-1932 Auschwitz 09-08-1942
Burgemeester Hoffmanplein 67aMICHIEL KOSTER
ev Hanna van Ploeg
Rotterdam 07-06-1912 Auschwitz 30-09-1942
Burgemeester Hoffmanplein 67aHANNA VAN PLOEG
ev Michiel Koster
Rotterdam 07-02-1913 Auschwitz 09-08-1942
Burgemeester le Fèvre de Montignylaan 26ANDRIES HESSEL FRENKEL
ev Sophie Regina Poppelsdorf
Amsterdam 22-07-1919 Midden-Europa 31-07-1944
Burgemeester le Fèvre de Montignylaan 26ANNA ELIZABETH FRENKEL Amsterdam 23-08-1920 Auschwitz 31-07-1944
Burgemeester le Fèvre de Montignylaan 26HESSEL FRENKEL
ev Elizabeth Anna van Os
Amsterdam 12-08-1891 Auschwitz 06-03-1944
Burgemeester le Fèvre de Montignylaan 26ELIZABETH ANNA VAN OS
ev Hessel Frenkel
Haarlem 04-06-1891 Auschwitz 06-03-1944
Burgemeester Meineszlaan 101aESTHER VAN LIER Rotterdam 17-05-1933 Auschwitz 05-08-1942
Burgemeester Meineszlaan 101aBETTY ARONS Rotterdam 01-06-1929 Sobibor 16-07-1943
Burgemeester Meineszlaan 101aMIENETTA BLOK
ev Lier van Nahem
Rotterdam 18-08-1910 Auschwitz 05-08-1942
Burgemeester Meineszlaan 101aNAHEM VAN LIER
ev Mienetta Blok
Rotterdam 14-01-1911 Auschwitz 30-09-1942
Burgemeester Meineszlaan 101aMIETJE VAN DER STAAL
wv Simon Blok
Rotterdam 13-09-1883 Sobibor 14-05-1943
Burgemeester Meineszlaan 112HELENA BOUWMAN Rotterdam 22-02-1929 Sobibor 28-05-1943
Burgemeester Meineszlaan 112RACHEL BOEKBINDER
ev Bernard Bouwman
Rotterdam 22-08-1903 Sobibor 28-05-1943
Burgemeester Meineszlaan 14bNELLY JACOBS Rotterdam 28-10-1885 Auschwitz 22-10-1942
Burgemeester Meineszlaan 19bELIZABETH HENRIETTE TRIJBITS
ev van Messel
Rotterdam 27-05-1923 Bergen-Belsen (Du.) 03-02-1945
Burgemeester Meineszlaan 23bIDEL GOLDEMBERG
ev Rachel Voorzanger
Tulcea (Ro.) 18-06-1890 Sobibor 23-04-1943
Burgemeester Meineszlaan 23bRACHEL VOORZANGER
ev Idel Goldemberg
Amsterdam 23-07-1889 Sobibor 23-04-1943
Burgemeester Meineszlaan 25bEVA MARIEKE KOSTER Rotterdam 25-02-1941 Auschwitz 19-10-1942
Burgemeester Meineszlaan 25bISAAC MOZES KOSTER
ev Maria van Leeuwen
Rotterdam 23-07-1873 Auschwitz 15-10-1942
Burgemeester Meineszlaan 25bLOUIS KOSTER
ev Sara van Lier
Rotterdam 17-06-1915 Midden-Europa 31-03-1944
Burgemeester Meineszlaan 25bROZETTA KOSTER
wv Salomo Polak
Rotterdam 30-10-1902 Sobibor 21-05-1943
Burgemeester Meineszlaan 25bMARIA VAN LEEUWEN
ev Isaac Mozes Koster
Rotterdam 18-11-1870 Auschwitz 15-10-1942
Burgemeester Meineszlaan 25bSARA VAN LIER
ev Louis Koster
Rotterdam 02-08-1919 Auschwitz 19-10-1942
Burgemeester Meineszlaan 27aELIZABETH SPETTER Rotterdam 05-04-1932 Sobibor 07-05-1943
Burgemeester Meineszlaan 27aEDUARD ALTER Rotterdam 15-06-1913 Auschwitz 01-08-1942
Burgemeester Meineszlaan 27aNOACH ALTER
ev Sophia Alter
’s-Gravenhage 09-10-1873 Sobibor 05-03-1943
Burgemeester Meineszlaan 27aREBECCA ALTER
ev David Spetter
Rotterdam 27-08-1908 Sobibor 07-05-1943
Burgemeester Meineszlaan 27aSOPHIA ALTER
ev Noach Alter
’s-Gravenhage 26-09-1878 Sobibor 05-03-1943
Burgemeester Meineszlaan 27aDAVID SPETTER
ev Rebecca Alter
Rotterdam 09-08-1905 Sobibor 07-05-1943
Burgemeester Meineszlaan 30bALEXANDER VAN GELDEREN Rotterdam 07-05-1896 Auschwitz 30-09-1942
Burgemeester Meineszlaan 30bENGELTJE KRAMMER
ev Salomon Smalhout
Leeuwarden 26-08-1898 Sobibor 30-04-1943
Burgemeester Meineszlaan 30bSALOMON SMALHOUT
ev Engeltje Krammer
Doetinchem 27-08-1897 Sobibor 30-04-1943
Burgemeester Meineszlaan 36aDINA SARA ESCHWEGE
ev Israel van Voolen
Bamberg (Du.) 21-03-1873 Auschwitz 05-11-1942
Burgemeester Meineszlaan 36aISRAËL VAN VOOLEN
wv Flora Kan en ev Dina Sara Eschwege
Amsterdam 22-04-1875 Auschwitz 05-11-1942
Burgemeester Meineszlaan 37cSARA KRAMMER
ev Abraham de Vries
Leeuwarden 04-07-1895 Auschwitz 15-10-1942
Burgemeester Meineszlaan 37cABRAHAM DE VRIES
ev Sara Krammer
Leeuwarden 28-12-1888 Auschwitz 15-10-1942
Burgemeester Meineszlaan 37cLEENTJE DE VRIES Rotterdam 14-10-1918 Auschwitz 15-10-1942
Burgemeester Meineszlaan 38bSOPHIA MEIJER Gorinchem 30-08-1882 Sobibor 26-03-1943
Burgemeester Meineszlaan 38bMEYER LODEWIJK VAN STEDUM Onbekend 10-08-1925 Sobibor 09-07-1943
Burgemeester Meineszlaan 39aEMANUEL ARONS Rotterdam 18-11-1927 Sobibor 16-07-1943
Burgemeester Meineszlaan 39aSAMUEL ARONS
ev Keetje de Wit
’s-Hertogenbosch 26-10-1903 Sobibor 16-07-1943
Burgemeester Meineszlaan 39aKEETJE DE WIT ev Samuel Arons Rotterdam 01-05-1901 Sobibor 16-07-1943
Burgemeester Meineszlaan 41bEMALIA VAN DIJK
wv Maurits van Vliet
Rotterdam 19-02-1911 Auschwitz 30-09-1942
Burgemeester Meineszlaan 48aHENRI VAN HOGEZAND Parijs 15-01-1909 Auschwitz 30-09-1942
Burgemeester Meineszlaan 56aESTHER SIMON VALK Rotterdam 25-03-1894 Sobibor 11-06-1943
Burgemeester Meineszlaan 56aFRANSJE VALK Rotterdam 05-02-1892 Sobibor 21-05-1943
Burgemeester Meineszlaan 76aEVELINE BERENDINA COHEN
ev Jacques Meijer Poppers
Rotterdam 12-12-1902 Sobibor 26-03-1943
Burgemeester Meineszlaan 76aJACQUES MEIJER POPPERS
ev Eveline Berendina Cohen
Winterswijk 21-03-1894 Midden-Europa 31-03-1944
Burgemeester Meineszlaan 76aMARTIN POPPERS Rotterdam 10-02-1925 Auschwitz 30-09-1942
Burgemeester Meineszlaan 78aGERSZON FISZERMAN
ev Rica den Hartog
Mlawa (P.) 21-01-1912 Sobibor 02-07-1943
Burgemeester Meineszlaan 78aRICA DEN HARTOG
ev Gerszon Fiszerman
Rotterdam 18-03-1915 Sobibor 02-07-1943
Burgemeester Meineszlaan 85aRACHEL FÖGEL
ev Isaac van Westerborg
Odessa (Rusl.) 15-04-1894 Auschwitz 09-10-1944
Burgemeester Meineszlaan 85aISAAC VAN WESTERBORG
ev Rachel Fögel
Rotterdam 19-01-1888 Auschwitz 09-10-1944
Burgemeester Meineszlaan 85aROBERT CHARLES VAN WESTERBORG Rotterdam 02-02-1928 Duitsland 29-09-1944
Burgemeester Meineszlaan 86bMINA COENRAAD
ev Wolf Davids
Rotterdam 17-12-1890 Auschwitz 07-09-1942
Burgemeester Meineszlaan 86bHESTER DAVIDS Rotterdam 07-02-1921 Auschwitz Onbekend
Burgemeester Meineszlaan 86bWOLF DAVIDS
ev Mina Coenraad
Rotterdam 15-12-1880 Auschwitz 07-09-1942
Burgemeester Meineszlaan 87bSEBILLA COHEN
ev Joseph Valk
Rotterdam 28-02-1881 Auschwitz 15-10-1942
Burgemeester Meineszlaan 87bJOSEPH VALK
wv Margaretha Brandel en
ev Sebilla Cohen
Rotterdam 08-12-1876 Auschwitz Onbekend
Burgemeester Meineszlaan 87bHANS VALK Onbekend 09-03-1920 Auschwitz 25-01-1943
Burgemeester Meineszlaan 9GEORGES EMILE SALM Maastricht 24-10-1884 Auschwitz 17-09-1943
Burgemeester Meineszlaan 91JOHANNA VAN DER HORST
wv Levie Arend
Hoogeveen 08-07-1874 Sobibor 26-03-1943
Burgemeester Meineszlaan 91bJOSEPH FRENKEL
ev Betje Bekkers
Pernis 13-11-1884 Auschwitz 14-01-1943
C.N.A. Looslaan 18BETJE CATS
ev Jacob van Gelderen
Gouda 16-09-1887 Auschwitz 15-10-1944
C.N.A. Looslaan 18JACOB VAN GELDEREN
ev Betje Cats
Schiedam 24-02-1888 Auschwitz 15-10-1944
Calandstraat 32cGYPSY HELENE COOPER
ev Israel van der Hal
Londen 24-03-1897 Tröbitz (Du.) 23-04-1945
Calandstraat 32cISRAËL VAN DER HAL
ev Gypsy Helene Cooper
Rotterdam 04-07-1898 Bergen-Belsen (Du.) 26-02-1945
Claes de Vrieslaan 70ABRAHAM GOSSCHALK
wv Hanna Polak
Rotterdam 13-06-1874 Sobibor 05-03-1943
Clementstraat 75DAVID JOSEPH LUSSE
ev Aaltje Maagdelijn
Rotterdam 28-12-1882 Auschwitz 06-03-1944
Coolhaven 160aMAURITS ABRAHAM KOSTER
ev Eva van Tijn
Rotterdam 14-03-1913 Auschwitz 30-09-1942
Coolhaven 160aEVA VAN TIJN
ev Maurits Abraham Koster
Rotterdam 03-02-1915 Auschwitz 30-09-1942
Crooswijksesingel 31aPINAS LEVIE
wv Rosalia van Thijn
Zuidland 29-03-1879 Auschwitz 15-10-1942
Crooswijksesingel 31aEVA ALEXANDRA PHILIPSE Rotterdam 25-04-1929 Sobibor 21-05-1943
Crooswijksesingel 31aSAMSON SAMUEL PHILIPSE
ev Wilhelmina Prins
Rotterdam 09-03-1901 Sobibor 21-05-1943
Crooswijksesingel 31aWILHELMINA PRINS
ev Samson Samuel Philipse
Amsterdam 04-07-1892 Sobibor 21-05-1943
Crooswijksesingel 31aMIETJE PHILIP
ev Hijman Prins
Middelharnis 30-12-1866 Auschwitz 15-10-1942
Crooswijksesingel 31aHIJMAN PRINS
ev Mietje Philip
Amsterdam 01-02-1867 Auschwitz 15-10-1942
Crooswijksesingel 32LEOPOLD HERTZBERGER Rotterdam 06-02-1922 Auschwitz 30-04-1943
De Quackstraat 64cLEENTJE OLMAN Delft 14-03-1876 Auschwitz 15-10-1942
De Savorin Lohmanlaan 98bADEL GOSLER
ev Joseph Reens
Londen 10-07-1903 Bergen-Belsen (Du.) 23-03-1945
Diergaardelaan 55bMATHILDA MARX
wv Abraham Roos
Rotterdam 15-09-1856 Westerbork 03-01-1943
Diergaardesingel 79bSARA VAN DAM
ev Asscher Lazarus van Hasselt
Groningen 22-07-1889 Sobibor 21-05-1943
Diergaardesingel 79bANDRIES VAN HASSELT Rotterdam 11-04-1931 Sobibor 21-05-1943
Diergaardesingel 79bASSCHER LAZARUS VAN HASSELT
ev Sara van Dam
Appingedam 01-08-1887 Sobibor 21-05-1943
Diergaardesingel 79bRACHEL VAN HASSELT Groningen 11-04-1921 Auschwitz 26-01-1943
Doezastraat 23aMATHILDE ESTHER SAMUELRotterdam 30-12-1894Auschwitz 30-09-1942
Dordtselaan 234cEMANUEL ANDRIESSE
ev Aaltje Sanders
Rotterdam 28-11-1902 Auschwitz 30-09-1942
Dordtselaan 234cCHRISTINA BOBBE
ev Alexander Sanders
Rotterdam 10-10-1885 Sobibor 05-03-1943
Dordtselaan 234cAALTJE SANDERS
ev Emanuel Andriesse
Rotterdam 04-01-1906 Ravensbrück (Du.) 22-04-1942
Dordtselaan 234cALEXANDER SANDERS
ev Christina Bobbe
Arnhem 01-01-1882 Auschwitz 22-10-1942
Drievriendenstraat 38MIETJE SLIER
ev Leon Wessel
Rotterdam 11-10-1883 Sobibor 05-03-1943
Drievriendenstraat 38DAVID WESSEL
ev Johanna Maria Beer
Rotterdam 16-12-1906 Auschwitz 02-02-1943
Drievriendenstraat 38LEON WESSEL
ev Mietje Slier
Duinkerken (Fr.) 26-03-1879 Auschwitz 15-10-1942
Eerste Middellandstraat 125aCARLA BRIL ’s-Gravenhage 09-03-1929 Auschwitz 31-10-1944
Eerste Middellandstraat 125aPINAS BRIL
ev Veronica Dessaur
Rotterdam 09-07-1900 Auschwitz 06-09-1944
Eerste Middellandstraat 125aVERONICA DESSAUR
ev Pinas Bril
’s-Gravenhage 12-11-1901 Auschwitz 31-10-1944
Eerste Middellandstraat 25aHANNAH HUISMAN
ev Philip Lezer
Rotterdam 10-02-1891 Sobibor 23-04-1943
Eerste Middellandstraat 25aPHILIP LEZER
ev Hannah Huisman
Assen 19-04-1884 Sobibor 23-04-1943
Essenburgsingel 90aJACQUES ROOS
ev Rebecca Klaartje Sanders
Rotterdam 04-12-1913 Europa 18-12-1943
Essenburgsingel 90aREBECCA KLAARTJE SANDERS
ev Jacques Roos
Rotterdam 17-08-1913 Europa 09-06-1943
Essenburgstraat 9bJOSEPH VAN DER SLUIJS
ev Henriëtte van der Sluis
Rotterdam 05-10-1891 Auschwitz 22-10-1942
Essenburgstraat 9bHENRIËTTE VAN DER SLUIS
ev Joseph van der Sluijs
Middelburg 14-04-1892 Sobibor 28-05-1943
Frank v. Borselenstraat 6aISAAC VAN CREVELDRotterdam 21-04-1898Bergen-Belsen 24-02-1945
Frank van Borselenstraat 13bBRANDINA DE JONGH
ev Noach Pollux
Rotterdam 10-10-1874 Auschwitz 09-11-1942
Frank van Borselenstraat 13bNOACH POLLUX
ev Brandina de Jongh
Rotterdam 13-01-1880 Auschwitz 09-11-1942
G.J. Mulderstraat 29aSARA DE VRIES-VAN CREVELDRotterdam 14-09-1879Auschwitz 15-10-1942
G.J. Mulderstraat 29aBENJAMIN DE VRIESGroningen 29-03-1879Rotterdam 27-02-1943
Gerard Scholtenstraat 49ROOSJE MENKES
ev Benjamin Valk
Rotterdam 26-05-1871 Auschwitz 15-10-1942
Gerard Scholtenstraat 49BENJAMIN VALK
ev Roosje Menkes
Gorinchem 03-11-1868 Auschwitz 15-10-1942
Gerrit Jan Mulderstraat 87aVROUKJE VAN DANTZIG
wv Meyer van Gelder
Rotterdam 29-01-1871 Sobibor 23-04-1943
Gerrit Jan Mulderstraat 87aMINKJE VAN GELDER Rotterdam 22-01-1898 Sobibor 30-04-1943
Goudsesingel 515JUDITH BOSBOOM Rotterdam 05-03-1924 Auschwitz 01-09-1942
Goudsesingel 515NATHAN BOSBOOM
ev Matje van Dam
Amsterdam 17-02-1894 Auschwitz 01-09-1942
Goudsesingel 515MATJE VAN DAM
ev Nathan Bosboom
Rotterdam 18-11-1899 Auschwitz 01-09-1942
Gouwstraat 46bLENA LEONS
ev Hartog Alexander Velleman
Rotterdam 13-07-1888 Sobibor 20-03-1943
Gouwstraat 46bHARTOG ALEXANDER VELLEMAN
ev Lena Leons
Rotterdam 17-02-1889 Sobibor 20-03-1943
Graaf Florisstraat 100aARNOLD BOSMAN Rotterdam 22-09-1934 Sobibor 11-06-1943
Graaf Florisstraat 100aJEHOEDITH BOSMAN Rotterdam 01-11-1937 Sobibor 11-06-1943
Graaf Florisstraat 100aMIRJAM ANNA BOSMAN Rotterdam 04-08-1933 Sobibor 11-06-1943
Graaf Florisstraat 100aEVA DE JONG
ev Jona Bosman
Borculo 03-10-1905 Sobibor 11-06-1943
Graaf Florisstraat 100aJONA BOSMAN
ev Eva Bosman - de Jong
Onbekend 24-02-1901 Rotterdam (begraven op Toepad) 19-08-1945
Graaf Florisstraat 110aEMANUEL MOZES DE LEEUWE Onbekend 07-11-1886 Onbekend Onbekend
Graaf Florisstraat 30bSOPHIA VAN ESSORotterdam 02-01-1882Sobibor 23-04-1943
Graaf Florisstraat 33bGRIETJE KATTENBURG - HARTZ Onbekend 14-04-1876 Sobibor 21-05-1943
Graaf Florisstraat 33bRITA KATTENBURG Onbekend 18-12-1913 Sobibor 21-05-1943
Graaf Florisstraat 33bELIZABETH BLAASER
ev Jacob Levie van Geldere
Rotterdam 28-01-1894 Auschwitz 15-10-1944
Graaf Florisstraat 33bLOUIS JULES GELDERE Rotterdam 22-08-1927 Dachau (Du.) 21-04-1945
Graaf Florisstraat 33bJACOB LEVIE VAN GELDERE
ev Elizabeth Blaaser
Rotterdam 16-10-1883 Auschwitz 14-10-1944
Graaf Florisstraat 72bANNA DE KADT
ev Moses Maurits Levison
Oss 25-02-1872 Auschwitz 15-10-1942
Graaf Florisstraat 72bMOSES MAURITS LEVISON
ev Anna de Kadt
Oss 02-11-1866 Auschwitz 15-10-1942
Graaf Florisstraat 89ALIDA DE PINTO
wv Martinus Tels
’s-Gravenhage 03-08-1862 Auschwitz 11-12-1942
Graaf Florisstraat 89HARRY HIJMAN TELS
ev Lucie Juliette Elias
Rotterdam 29-06-1897 Mauthausen (Du.) 10-07-1942
Graaf Florisstraat 90bADELA MAHLER
ev Jozef Michel Margulies
Dukla (P.) 20-12-1884 Sobibor 21-05-1943
Graaf Florisstraat 90bBERNARD MARGULIES Tarnapol (P.) 25-01-1912 Sobibor 23-04-1943
Graaf Florisstraat 90bJOZEF MICHEL MARGULIES ev Adela Mahler Petrykow (O.) 07-11-1886 Sobibor 21-05-1943
Groene Hilledijk 298aBETJE POLAK Rotterdam 06-12-1928 Auschwitz 19-10-1942
Groene Hilledijk 298aHARTOG POLAK Rotterdam 23-12-1924 Auschwitz 28-02-1943
Groene Hilledijk 298aSALOMON HARTOG POLAK
ev Elsje Gosschalk
Rotterdam 02-12-1887 Auschwitz 19-10-1942
Harddraverstraat 15bESTHER GREENMAN-VAN DAMRotterdam 23-02-1910Auschwitz 01-02-1943
Harddraverstraat 15bBARNETT GREENMANRotterdam 17-03-1940Auschwitz 01-02-1943
Harddraverstraat 15bROSETTA FRANSMAN-SANDERSRotterdam 24-05-1856Auschwitz 09-11-1942
Havenstraat 96SOPHIE VAN DER HOVE
ev Elkan Pais
Winschoten 28-10-1876 Auschwitz 15-10-1942
Havenstraat 96ELKAN PAIS
ev Sophie van der Hove
Harlingen 02-03-1875 Auschwitz 15-10-1942
Heemraadsingel 114ESTHER COHEN-LÖWENSTEINAllegany 02-06-1865Sobibor 02-07-1943
Heemraadsingel 234NATHAN SALOMON FRENKZierikzee 25-05-1885Bergen-Belsen 22-02-1945
Heemraadsingel 234SOPHIA FRENK-VAN CREVELDRotterdam 09-04-1887Rotterdam 12-03-1943
Heemraadssingel 204bANDRIES DE JONG Amsterdam 18-10-1891 Mauthausen (Du.) 12-10-1942
Heemraadssingel 281bLOUIS SIGISMOND ASCH Antwerpen 24-07-1913 Auschwitz 30-09-1942
Heemraadssingel 310KÄTHE BERTHA BÄR Rotterdam 20-07-1929 Sobibor 30-04-1943
Heggepad 42RACHEL KNEGJE
ev Salomon Scheffer
Amsterdam 10-04-1880 Sobibor 23-04-1943
Heggepad 42SALOMON SCHEFFER ev Rachel Knegje Amsterdam 20-10-1880 Sobibor 23-04-1943
Henegouwerlaan 65aGRIETJE SPETTER-LEVIERotterdam 21-04-1877Auschwitz 15-10-1942
Hillegondalaan 20bBERT KOSTER Rotterdam 11-08-1937 Sobibor 28-05-1943
Hillevliet 28aJOSEPH SAMUEL COHEN Rotterdam 03-08-1930 Auschwitz 15-11-1943
Hillevliet 28aSALOMON COHEN
ev Sara Bosman
Arnhem 11-09-1891 Auschwitz 15-11-1943
Hogerbeetsstraat 18cHENRIËTTE GOMPERTS
ev David Levie
Amsterdam 06-11-1890 Sobibor 28-05-1943
Hogerbeetsstraat 18cDAVID LEVIE
ev Henriëtte Gomperts
Rotterdam 09-02-1891 Sobibor 28-05-1943
Hogerbeetsstraat 21cMARY BOUWMAN Rotterdam 14-07-1939 Sobibor 09-07-1943
Hogerbeetsstraat 21cLEVIE BOUWMAN
ev Anna Maria Catharina Wolfsbergen
Rotterdam 09-04-1901 Sobibor 09-07-1943
Hogerbeetsstraat 21cANNA MARIA CATHARINA WOLFSBERGEN
ev Levie Bouwman
Rotterdam 31-07-1911 Sobibor 09-07-1943
Hondiusstraat 32aGOLDA DAYLES
ev Leon Gandz
Odessa (Rusl.) 10-07-1895 Auschwitz 05-11-1942
Hondiusstraat 32aKELMANN DAYLES Odessa (Rusl.) 25-11-1908 Dachau (Du.) 19-12-1944
Hondiusstraat 32aDAVID GANDZ Rotterdam 05-09-1920 Neukirch (Du.) 03-04-1943
Hondiusstraat 32aISAAK GANDZ Rotterdam 17-03-1924 Midden-Europa 31-03-1943
Hondiusstraat 32aLEON GANDZ
ev Golda Dayles
Warschau (Rusl.) 28-07-1893 Neukirch (Du.) 03-02-1943
Hondiusstraat 32aHANA SCHÖSLER
wv Isac Dayles
Odessa (Rusl.) 13-01-1872 Sobibor 13-03-1943
Hoogstraat 79WALTER BASCH Poysdorf (Du.) 13-06-1922 Auschwitz 15-08-1942
Hugo Molenaarstraat 9bLEO VAN MESSEL Koekelberg (België) 03-10-1920 Bergen-Belsen (Du.) 11-03-1945
Hugo Molenaarstraat 9bMARIE SWAAB
ev Salomon van Messel
Rotterdam 18-11-1892 Bergen-Belsen (Du.) 31-05-1945
Hugo Molenaarstraat 9bSALOMON VAN MESSEL
ev Marie van Messel - Swaab
Onbekend 21-05-1892 Bergen-Belsen 15-01-1945
Iependaal 14LOUISA SPETTER Rotterdam 09-06-1900 Sobibor 11-06-1943
Jan van Ghestellaan 28ABRAHAM VAN DANTZIG
ev Anna de Kadt
Rotterdam 29-04-1869 Auschwitz 19-02-1943
Jan van Ghestellaan 28ANNA DE KADT
ev Abraham van Dantzig
Oss 07-10-1879 Auschwitz 19-02-1943
Jan van Ghestellaan 29ROSETTA BLOM
ev David Vilbach
Rotterdam 12-12-1898 Auschwitz 22-10-1942
Jan van Ghestellaan 29DAVID VILBACH
ev Rosetta Blom
Amsterdam 26-08-1892 Auschwitz 28-02-1943
Jan van Ghestellaan 29FREDDIJ VILBACH Rotterdam 09-04-1923 Auschwitz 28-02-1943
Jan van Ghestellaan 29SALOMON VILBACH Rotterdam 21-01-1921 Midden-Europa 31-03-1944
Jericholaan 49REBECCA MARIANNA WOLF Rotterdam 13-08-1932 Auschwitz 09-11-1942
Jericholaan 49JACOB MOZES WOLF Rotterdam 27-07-1895 Midden Europa 31-03-1944
Jericholaan 49MINA WOLF - PEZON Arnhem 22-09-1894 Auschwitz 09-11-1942
Jericholaan 49REBECCA MARIANNE WOLF Rotterdam 13-08-1932 Auschwitz 09-11-1942
Jonker Fransstraat 19SARA BETJE ABAS
ev Barend Salomon Roos
Rotterdam 20-11-1886 Auschwitz 19-10-1942
Jonker Fransstraat 19BAREND SALOMON ROOS
ev Sara Betje Abas
Rotterdam 09-07-1883 Auschwitz 19-10-1942
Juliana van Stolberglaan 71MARIANNE VAN DANTZIG
ev Izaak van Gelder
Rotterdam 28-12-1874 Sobibor 30-04-1943
Juliana van Stolberglaan 71IZAAK VAN GELDER
ev Marianne van Dantzig
Leeuwarden 11-06-1864 Sobibor 30-04-1943
Kortenaerstraat 63HEIMAN HERMER
ev Fanny Steinhart
Libau (Letland) 07-10-1886 Auschwitz 01-10-1942
Lisstraat 52aARTHUR ABRAHAM CAHN Rotterdam 16-04-1924 Auschwitz 30-09-1942
Maarten Dijkshoornlaan 17ELSE BUXBAUM Marburg (Du.) 10-04-1889 Auschwitz 30-10-1944
Maarten Dijkshoornlaan 36HERMAN COHEN
wv Elisabeth Cats
Rotterdam 10-08-1878 Auschwitz 19-10-1942
Maarten Dijkshoornlaan 36LOUIS COHEN Rotterdam 19-09-1913 Auschwitz 30-09-1942
Maaskade 109bBETSI VAN STRATEN
wv Salomon Izaäk van Straten
Middelburg 07-10-1873 Auschwitz 15-10-1942
Mathenesserlaan 290SIBBELTJE VAN GELDER
wv Joseph van Dantzig
Leeuwarden 09-01-1859 Sobibor 05-03-1943
Mathenesserlaan 290ABRAHAM MOGENDORFF
ev Hanne van Dantzig
Gouda 23-05-1891 Bergen-Belsen (Du.) 24-01-1945
Mathenesserlaan 290GERARD MOGENDORFF Rotterdam 18-01-1921 Bergen-Belsen (Du.) 02-03-1945
Mathenesserlaan 417bEUGENIE NICOLETTE BRIL Rotterdam 26-06-1926 Mainau (Du.) 11-06-1945
Mathenesserlaan 417bISAAC LEVIE BRIL
ev Anna Fogel
Rotterdam 02-03-1898 Auschwitz 01-10-1944
Mathenesserlaan 451ERNST MAURITS COHEN Rotterdam 12-07-1926 Auschwitz 30-04-1943
Mathenesserlaan 514bHENNY EVA BRIL Rotterdam 11-09-1927 Sobibor 23-07-1943
Mathenesserlaan 514bISAAC BRIL
ev Hester Dasberg
Rotterdam 12-06-1899 Sobibor 23-07-1943
Mathenesserlaan 514bHESTER DASBERG
ev Isaac Bril
Rotterdam 23-09-1901 Sobibor 23-07-1943
Merellaan 21BERNHARD WOLFGANG HELLMANN Wenen 07-11-1903 Sobibor 02-04-1943
Merellaan 21IRENE HELLMANN - REDLICH Onbekend 03-11-1882 Auschwitz 06-03-1944
Messchertstraat 21aDAVID RAAP Rotterdam 13-02-1927 Sobibor 30-04-1943
Middenhoefstraat 15HENRI HUISMAN Rotterdam 25-08-1924 Sobibor 21-05-1943
Middenhoefstraat 15SALOMON HUISMAN
ev Jeannette Mok
Rotterdam 12-02-1887 Sobibor 23-07-1943
Middenhoefstraat 15JEANNETTE MOK
ev Salomon Huisman
Rotterdam 16-12-1888 Sobibor 23-07-1943
Nieuwe Binnenweg 196bJOSEPH BREMER Rotterdam 28-07-1940 Auschwitz 10-09-1943
Nieuwe Binnenweg 196bLOUIS BREMER
ev Esther Sanders
Rotterdam 30-10-1919 Dachau (Du.) 17-02-1945
Nieuwe Binnenweg 196bESTHER SANDERS
ev Louis Bremer
Rotterdam 14-10-1921 Auschwitz 10-09-1943
Nieuwe Binnenweg 196bBENEDICTUS BREMER Onbekend Onbekend Auschwitz 10-09-1943
Nieuwe Binnenweg 197bMOZES DE HAAN
ev Rosetta de Haan
Rotterdam 29-12-1879 Auschwitz 03-09-1942
Nieuwe Binnenweg 197bROZETTA DE HAAN Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend
Nieuwe Binnenweg 42ROOSJE VAN GELDEREN Rotterdam 25-07-1899 Auschwitz 14-10-1942
Nieuwe Hamelstraat 48aEMANUEL SPETTER
wv Ave Polak
Rotterdam 07-06-1871 Auschwitz 19-10-1942
Nieuwe Kerkstraat 22bSOPHIA ROSA LEVIJ
ev Joseph Vigevino
Rotterdam 14-08-1897 Sobibor 30-04-1943
Nieuwe Kerkstraat 22bEDUARD GABRIËL VIGEVINO Rotterdam 05-03-1931 Sobibor 30-04-1943
Nieuwe Kerkstraat 22bHANS RICHARD VIGEVINO Rotterdam 29-08-1925 Sobibor 30-04-1943
Nieuwe Kerkstraat 22bJOHANNA VIGEVINO Rotterdam 20-06-1928 Sobibor 30-04-1943
Nieuwe Kerkstraat 22bJOSEPH VIGEVINO
ev Sophia Rosa Levij
Amsterdam 06-01-1894 Sobibor 30-04-1943
Nobelstraat 109bBRANKO FÜRST
ev Betsij Gotlieb
Koprionica (J-Sl.) 17-08-1888 Auschwitz 28-09-1942
Nobelstraat 109bHANS WALTHER FÜRST Düsseldorf 13-10-1924 Auschwitz 31-01-1943
Nobelstraat 109bBETSIJ GOTLIEB
ev Branko Fürst
Grave 01-05-1893 Auschwitz 28-09-1942
Nolensstraat 65cBENJAMIN DE WOLF
ev Johanna Joele
Rotterdam 17-12-1907 Natzweiler (Du.) 18-03-1945
Noordmolenstraat 66aBENJAMIN SALOMON DE WIJZERotterdam 18-07-1900Auschwitz 24-09-1943
Noordmolenstraat 66aBELIA DE WIJZE-VAN BIENERotterdam 08-03-1907Midden-Europa 29-01-1945
Noordmolenstraat 86aISRAEL LEVI DE WINTERRotterdam 22-11-1908Auschwitz 30-09-1942
Noordmolenstraat 86aHENRIETTE DE WINTER-VAN BIENERotterdam 30-07-1909Auschwitz 05-08-1942
Noordmolenstraat 86aGRIETJE DE WINTERGoes 08-05-1937Auschwitz 05-08-1942
Noordsingel 124aIZAK COHEN
ev Rebecca Lipschits
Haarlem 27-06-1910 Auschwitz 30-04-1943
Noordsingel 124aREBECCA LIPSCHITS
ev Izak Cohen
Rotterdam 09-05-1918 Auschwitz 30-04-1943
Noordsingel 68aBENJAMIN ISRAEL Rotterdam 09-12-1904 Auschwitz 28-02-1943
Noordsingel 68aHELENA ISRAEL Rotterdam 09-01-1908 Sobibor 07-05-1943
Obreenstraat 28KEETJE COHEN DE SOLLA
ev Abraham Salomon Koster
Amsterdam 04-10-1887 Auschwitz 19-10-1942
Obreenstraat 28ABRAHAM SALOMON KOSTER
wv Rosalia de Wolf en
ev Keetje Cohen de Solla
Rotterdam 26-04-1886 Auschwitz 19-10-1942
Obreenstraat 28ALEXANDER KOSTER Rotterdam 12-07-1922 Auschwitz 30-09-1942
Ochterveltstraat 24bLEVIE VAN HASSELT
ev Heintje Schellenberg
Groningen 04-12-1911 Auschwitz 30-09-1942
Ochterveltstraat 24bSARA VAN HASSELT Rotterdam 29-08-1937 Auschwitz 05-08-1942
Ochterveltstraat 24bHEINTJE SCHELLENBERG
ev Levie van Hasselt
Rotterdam 12-05-1915 Auschwitz 05-08-1942
Oranjeboomstraat 32cABRAHAM VAN THIJNZaandam 16-11-1870Auschwitz 15-10-1942
Oranjeboomstraat 32cSAARTJE VAN THIJN-SPETTERRotterdam 02-05-1877Auschwitz 15-10-1942
Oranjelaan 10aISAAC BLITZ
ev Theodora Witstein
Amsterdam 03-04-1878 Auschwitz 09-11-1942
Oranjelaan 10aTHEODORA WITSTEIN
ev Isaäc Blitz
Dordrecht 21-01-1888 Auschwitz 09-11-1942
Oranjelaan 26bFRITS SALOMON VAN CLEEFF
ev Eveline Henriette Sara Spanjaard
Rotterdam 03-12-1890 Auschwitz 17-09-1943
Oranjelaan 26bEVELINE HENRIETTE SARA SPANJAARD
ev Frits Salomon van Cleef
Enschede 25-05-1893 Auschwitz 17-09-1943
Oude Binnenweg 105aKAATJE BLOM
ev Jacob Ossendrijver
Loosduinen 18-02-1894 Auschwitz 30-09-1942
Oudedijk 13ELISABETH DEUTSCH
ev Siegmund Otto Rosenstiel
Mussbach (Du.) 13-10-1887 Auschwitz 29-08-1942
Oudedijk 13JACK CHARLES ROSENSTIEL Londen 16-05-1914 Auschwitz Onbekend
Oudedijk 13SIEGMUND OTTO ROSENSTIEL Neustadt (Du.) 09-09-1879 Auschwitz 29-08-1942
Oudedijk 206JACOB VAN GELDER
ev Mietje van Geldere
Leiden 23-08-1871 Sobibor 23-04-1943
Oudedijk 206MIETJE VAN GELDERE
ev Jacob van Gelder
Rotterdam 15-01-1871 Sobibor 23-04-1943
Oudedijk 212MEIJER BOESMAN
ev Eva Stern
Rotterdam 30-10-1881 Auschwitz 22-10-1942
Oudedijk 212EVA STERN
ev Meijer Boesman
Coevorden 04-04-1891 Auschwitz 22-10-1942
Oudedijk 228cEMILIE THERÈZE VAN GOSSELAAR Rotterdam 25-04-1892 Auschwitz 30-09-1942
Oudedijk 228cFRANCINA MARGARETHA VAN GOSSELAAR Rotterdam 16-09-1890 Sobibor 28-05-1943
Oudedijk 57aHANS BARTELS Rotterdam 19-12-1936 Auschwitz 14-09-1942
Oudedijk 57aLION BARTELS
ev Mariette Davids
Hilversum 07-07-1898 Auschwitz 28-07-1942
Oudedijk 57aMARIETTE DAVIDS
ev Lion Bartels
Rotterdam 08-05-1912 Auschwitz 14-09-1942
Pijnackerplein 34aESTHER VAN EMBDEN
ev Salomon van Gelderen
Rotterdam 23-08-1903 Sobibor 21-05-1943
Pijnackerplein 34aSALOMON VAN GELDEREN
ev Esther van Emden
Vlaardingen 30-03-1893 Auschwitz 22-05-1944
Pijnackerplein 42bEVA BREMER
ev Joseph Bremer
Rotterdam 28-01-1932 Auschwitz 05-08-1942
Pijnackerplein 42bJOSEPH BREMER Rotterdam 25-11-1938 Auschwitz 05-08-1942
Pijnackerplein 42bMOZES BREMER
ev Lena Klisser
Amsterdam 05-05-1910 Auschwitz 30-09-1942
Pijnackerplein 42bSOPHIA FRANK Gouda 12-09-1891 Auschwitz 14-01-1943
Pijnackerplein 42bJÜDEL GOLDSCHMIDT Nepolocauti (Ro.) 04-05-1898 Sobibor 07-05-1943
Pijnackerplein 42bLENA KLISSER
ev Mozes Bremer
Rotterdam 18-04-1912 Auschwitz 05-08-1942
Pijnackerplein 42bCHEIE LEISE WLUCZKA Rotterdam 23-02-1918 Auschwitz 22-09-1942
Pijnackerplein 42bCHEJNOCH WLUCZKA
wv Kajla Itta Trauman
Dobra (Rusl.) 30-08-1895 Auschwitz 30-09-1942
Pijnackerplein 42bMAURITS WLUCZKA Rotterdam 04-07-1922 Auschwitz 30-09-1942
Pijnackerplein 43aSARA BEERENBORG
ev Maurits van Straten
Zevenbergen 13-09-1894 Auschwitz 19-10-1942
Pijnackerplein 43aCATO VAN STRATEN Rotterdam 22-03-1927 Auschwitz 19-10-1942
Pijnackerplein 43aMAURITS VAN STRATEN
ev Sara Beerenborg
Gorinchem 28-08-1893 Midden-Europa 31-03-1944
Prins Hendrikkade 112aESTHER VAN LEEUWEN Tiel 05-08-1876 Auschwitz 15-10-1942
Prins Hendrikkade 112aJOSINA VAN LEEUWEN Oss 09-12-1884 Auschwitz 15-10-1942
Prins Hendrikkade 112aMARIA VAN LEEUWEN Tiel 24-06-1874 Auschwitz 15-10-1942
Prins Hendrikkade 112aREBEKKA VAN LEEUWEN Tiel 23-11-1882 Auschwitz 15-10-1942
Prins Hendrikkade 58aREBECCA COHEN Rotterdam 13-09-1937 Auschwitz 05-08-1942
Prins Hendrikkade 58aDUIFJE COHEN Rotterdam 11-10-1926 Auschwitz 30-09-1942
Prins Hendrikkade 58aELIE COHEN
ev Mietje Wallega
Rotterdam 21-05-1899 Auschwitz 30-09-1942
Prins Hendrikkade 58aHARTOG JOSEPH COHEN Rotterdam 21-06-1925 Auschwitz 30-09-1942
Prins Hendrikkade 58aISACK ELIAS COHEN Rotterdam 20-10-1930 Auschwitz 05-08-1942
Prins Hendrikkade 58aMIETJE WALLEGA
ev Elie Cohen
Rotterdam 27-01-1903 Auschwitz 05-08-1942
Prins Hendrikkade 79ABRAM JACOBS
ev Sara Spreekmeester
Rotterdam 04-03-1872 Auschwitz 15-10-1942
Prins Hendrikkade 79SARA SPREEKMEESTER
ev Abram Jacobs
Rotterdam 14-06-1874 Auschwitz 15-10-1942
Prins Hendrikkade 94bFLORA HARTOG ’s-Gravendeel 12-05-1911 Sobibor 09-07-1943
Prinses Julianalaan 20bHUIBERDINA VAN KOL
ev Levie Koster
Rotterdam 31-03-1914 Sobibor 28-05-1943
Prinses Julianalaan 20bLEVIE KOSTER
ev Huiberdina van Kol
Rotterdam 14-06-1911 Sobibor 28-05-1943
Prinses Julianalaan 23aELIAZAR ISRAEL OLMAN
ev Cornelia van Trommel
Rotterdam 30-12-1897 Auschwitz 01-02-1944
Prinses Julianalaan 23aJOSEPH OLMAN Rotterdam 19-04-1926 Auschwitz 01-02-1944
Prinses Julianalaan 23aCORNELIA VAN TROMMEL
ev Eliazar Israel Olman
Rotterdam 03-08-1895 Auschwitz 01-02-1944
Prinses Julianalaan 39LOUIS MEYERHamburg 09-03-1908Sobibor 28-05-1943
Prinses Julianalaan 39HESTHER MEYER-DAVIDSRotterdam 20-02-1910Sobibor 28-05-1943
Prinses Julianalaan 39ADOLPH MEYERAltona 04-07-1864Auschwitz 15-10-1942
Prinses Julianalaan 39ANDRIES DAVIDSRotterdam 12-10-1916Sobibor 09-03-1943
Proveniersplein 8aHENDRIK VAN DAELEN
ev Sara Doodewaard
Vlaardingen 02-06-1887 Sobibor 11-06-1943
Proveniersplein 8aSARA DOODEWAARD
ev Hendrik van Daelen
Rotterdam 02-02-1886 Sobibor 11-06-1943
Proveniersplein 8aADRIANA VAN DAELEN Rotterdam 10-07-1915 Auschwitz 24-09-1942
Provenierssingel 83aNATHAN MARCUSZaltbommel 28-07-1892Auschwitz 31-01-1944
Provenierssingel 83aBELIA MARCUS-VAN GICHRotterdam 02-04-1894Auschwitz 31-01-1944
Provenierssingel 83aABRAHAM MARCUSRotterdam 19-03-1919Auschwitz 1944
Provenierssingel 83aELISABETH MARCUS-VAN STEDUMAmsterdam 18-12-1917Auschwitz 31-01-1944
Proveniersstraat 76bJEANNETTE LEVISON
ev Hessel Rippe
Rotterdam 03-07-1900 Sobibor 02-07-1943
Proveniersstraat 76bHANS NICO RIPPE Rotterdam 17-03-1926 Sobibor 02-07-1943
Proveniersstraat 76bHESSEL RIPPE
ev Jeannette Levison
Rotterdam 25-04-1894 Sobibor 02-07-1943
Proveniersstraat 76bLION RIPPE Rotterdam 01-04-1923 Sobibor 16-07-1943
Rochussenstraat 177bJOSEPH OLMANSchiedam 19-01-1889Auschwitz 30-09-1942
Rochussenstraat 177bREBECCA RACHEL OLMAN-WITTKOWERAmsterdam 25-05-1893Auschwitz 30-09-1942
Rochussenstraat 51cMARY GRETA BEEK Rotterdam 19-07-1930 Auschwitz 19-08-1942
Rochussenstraat 51cBETJE BOSMAN
ev David Beek
Rotterdam 10-01-1902 Auschwitz 19-08-1942
Rochussenstraat 77cJOHANNA BOOD
ev Ehrlich
Rotterdam 08-03-1893 Auschwitz 07-09-1942
Rochussenstraat 77cMARIEM ESTERA EHRLICH
ev Abram Icek Tuschinski
Zdunska (P.) 22-06-1885 Auschwitz 17-09-1942
Rochussenstraat 77cSOPHIA VAN DER STAM
wv Mozes Bood
Rotterdam 26-03-1871 Auschwitz 07-09-1942
Rochussenstraat 77cABRAHAM ICEK TUSCHINSKI
ev Mariem Estera Ehrlich
Brzezin (P.) 14-05-1886 Auschwitz 17-09-1942
Rozenburglaan 100HENDRIK COHEN
ev Flora Polak
Rotterdam 20-12-1879 Bergen-Belsen (Du.) 11-01-1945
Rozenburglaan 100FLORA POLAK
ev Hendrik Cohen
Rotterdam 07-07-1885 Bergen-Belsen (Du.) 04-03-1945
Rozenburglaan 20ERNST POLAK Onbekend Onbekend Onbekend Onbekend
Rozenburglaan 20RENEE JOHANNA POLAK - HIRSCH Onbekend 21-09-1891 Sobibor 09-07-1943
's Gravendijkwal 160eHARTOG BEEM Rotterdam 13-07-1913 Sobibor 23-07-1943
Samuel Mullerstraat 14AREND SPETTER
ev Gerardina Cornelia Hemerik
Rotterdam 15-10-1907 Janina (P.) 31-01-1944
Samuel Mullerstraat 34aELSE HAHN Rotterdam 19-10-1934 Auschwitz 03-09-1943
Samuel Mullerstraat 34aSALLY HAHN Rotterdam 02-08-1931 Auschwitz 03-09-1943
Samuel Mullerstraat 34aTHERESIA HELENA VAN GELDEREN
ev Walter Hans Hahn
Rotterdam 18-09-1912 Auschwitz 03-09-1943
Samuel Mullerstraat 34aWALTER HANS HAHN
ev Theresia Helena van Gelderen
Brynow-Sudpark (P.) 27-04-1904 Polen 31-03-1944
Schepenstraat 20aROOSJE VAN DAM
ev Mannes van Leer
Rotterdam 02-08-1892 Auschwitz 11-10-1942
Schepenstraat 20aLOUIS MARCEL VAN LEER Rotterdam 09-06-1925 Auschwitz 10-10-1942
Schepenstraat 20aMANNES VAN LEER
ev Roosje van Dam
Rotterdam 26-05-1891 Auschwitz 10-10-1942
Schepenstraat 20aMAURITS SALOMON VAN LEER Rotterdam 12-12-1927 Auschwitz Onbekend
Schiedamseweg 116bBETJE BRAADBAART
ev Daniël Mozes
Amsterdam 02-04-1918 Sobibor 09-04-1943
Schiedamseweg 116bDANIËL MOZES
ev Betje Braadbaart
Assen 08-10-1919 Sobibor 09-04-1943
Schiedamseweg 65aHESTER ELISABETH VAN GELDEREN
ev Jacob Salomon Kets de Vries
Rotterdam 09-03-1906 Auschwitz 16-08-1942
Schiedamseweg 65aRACHEL EIJL
wv Salomon van Gelderen
Rotterdam 25-05-1879 Auschwitz 15-10-1942
Schiedamseweg 65aJACOB SALOMON KETS DE VRIES
ev Hester Elisabeth van Gelderen
Rotterdam 15-03-1904 Auschwitz Onbekend
Schiedamseweg 65aROB SALOMON KETS DE VRIES Rotterdam 16-07-1934 Auschwitz 16-08-1942
Schiedamseweg 65bROB KETS DE VRIES Rotterdam 16-07-1934 Auschwitz 16-08-1942
Schietbaanlaan 6THEODORUS KUIJPER
ev Esther de Leeuwe
Rotterdam 18-07-1896 Auschwitz 31-03-1944
Schietbaanlaan 6ESTHER DE LEEUWE
ev Theodorus Kuijper
Rotterdam 01-11-1903 Auschwitz 19-11-1943
Schietbaanlaan 6JUDIT VELT
wv Louis de Leeuwe
Rotterdam 02-09-1881 Auschwitz 19-11-1943
Schietbaanstraat 13bELIZABETH VAN GELDER
ev Marcus Leendert van der Sluis
Rotterdam 31-01-1897 Auschwitz 10-08-1942
Schietbaanstraat 13bDUIFJE AALTJE VAN DER SLUIS Rotterdam 28-03-1931 Auschwitz 10-08-1942
Schietbaanstraat 13bHENRI BENJAMIN VAN DER SLUIS Rotterdam 22-05-1927 Auschwitz 10-08-1942
Schietbaanstraat 13bMARCUS LEENDERT VAN DER SLUIS
ev Elizabeth van Gelder
’s-Gravenhage 23-11-1898 Auschwitz Onbekend
Schieweg 111cABRAHAM DANIEL VAN DAELEN
ev Adele de Vries
Rotterdam 13-05-1914 Auschwitz 28-02-1943
Schieweg 111cADÈLE DE VRIES
ev Abraham Daniel van Daelen
Rotterdam 09-01-1915 Auschwitz 19-10-1942
Schieweg 14bSIMON VAN DAELEN
ev Alice Witsenhuijsen
Rotterdam 09-12-1912 Sobibor 30-04-1943
Schieweg 14bALICE WITSENHUIJSEN
ev Simon van Daelen
Rotterdam 04-05-1917 Sobibor 30-04-1943
Schieweg 214aBETJE VAN DER HAL
wv Meijer Manuel de Vries
Warffum 15-12-1883 Sobibor 23-04-1943
Schieweg 222aJACOB SALOMON VAN GELDEREN
ev Elise van der Sluijs
Heusden 28-02-1874 Auschwitz 15-10-1942
Schieweg 222aELISE VAN DER SLUYS
ev Jacob Salomon van Gelderen
Rotterdam 12-10-1874 Auschwitz 15-10-1942
Schieweg 34bISSACHAR ROKACH Stanislaw (P.) 29-12-1932 Auschwitz 11-02-1944
Schieweg 34bMIRJAM ROKACH Rotterdam 24-10-1939 Auschwitz 11-02-1944
Schieweg 34bSCHALOM ROKACH Rotterdam 08-04-1943 Auschwitz 11-02-1944
Schieweg 34bSZEJNA ROKACH Lemberg (P.) 20-04-1937 Auschwitz 11-02-1944
Schieweg 34bZIRLY BERNFELD
ev Mendel Rokach
Perchinsko (P.) 17-03-1907 Auschwitz 11-02-1944
Schieweg 34bMENDEL ROKACH
ev Zirly Bernfeld
Waniswice (P.) 22-08-1906 Auschwitz 11-02-1944
Schieweg 85bSALOMON COHEN
ev Bertha Hartog
Neheim (Du.) 29-05-1913 Sobibor 23-04-1943
Schieweg 85bBERTHA HARTOG
ev Salomon Cohen
Dordrecht 25-05-1912 Sobibor 23-04-1943
Schieweg 91cDAVID OSSENDRIJVER Rotterdam 05-09-1932 Auschwitz 08-04-1944
Schieweg 91cSIMON OSSENDRIJVER
ev Rosette Sanders
Rotterdam 10-02-1908 Gleiwitz (P.) 18-01-1945
Schieweg 91cROSETTE SANDERS
ev Simon Ossendrijver
Rotterdam 16-04-1912 Auschwitz 08-04-1944
Schoolstraat 28bISRAËL MOZES VAN DER SLUIS Rotterdam 15-03-1920 Auschwitz 01-10-1942
Schoolstraat 28bMARGERETHA VAN DER SLUIS Rotterdam 06-03-1926 Auschwitz 30-09-1942
Schoolstraat 28bMOZES ISRAËL VAN DER SLUIS
wv Henderijntje van der Sluis
Middelburg 18-10-1894 Auschwitz 30-09-1942
Schoolstraat 28bSAARTJE VAN DER SLUIS Rotterdam 22-07-1922 Auschwitz 30-09-1942
Schoolstraat 28bSIMON IZAAK VAN DER SLUIS Rotterdam 30-01-1928 Auschwitz 30-09-1942
Slaghekstraat 135bEMANUEL GOSSCHALK
wv Betje de Koning
Rotterdam 26-08-1872 Sobibor 21-05-1943
Slaghekstraat 135bFIJTJE GOSSCHALK Rotterdam 11-09-1909 Sobibor 21-05-1943
Slaghekstraat 193aBENJAMIN ROOS Rotterdam 24-02-1892 Auschwitz 31-01-1944
Sonoystraat 18aSYLVIA MONDERER Borgerhout (België) 01-08-1928 Auschwitz 15-12-1942
Sonoystraat 18aREBECCA HOFMEISTER
wv Markus Monderer
Londen 17-07-1903 Auschwitz 15-12-1942
Sourystraat 22cALICE ABAS Rotterdam 13-05-1942 Auschwitz 07-06-1942
Sourystraat 22cARNOLD ABAS
ev Grietje Chasler
Amsterdam 12-11-1913 Mauthausen (Du.) 30-09-1942
Sourystraat 22cGRIETJE CHASLER
wv Arnold Abas
Rotterdam 19-05-1904 Auschwitz 01-10-1942
Spoorsingel 28bMOZES ROOS
ev Sara Klaris
Rotterdam 20-07-1894 Auschwitz 31-01-1944
Spoorsingel 28bHENDRIKA ROOS Rotterdam 21-08-1882 Auschwitz 12-02-1943
Spoorsingel 28bMAURITS ROOS
ev Mereke Pellegrom
Rotterdam 13-05-1893 Auschwitz 06-03-1944
Spoorsingel 64bBENJAMIN MONDERER Rotterdam 26-06-1938 Auschwitz 26-02-1943
Spoorsingel 64bBERNARD MONDERER
ev Hendel Monderer
Oswiecim (Galicië) 24-08-1910 Auschwitz 30-09-1942
Spoorsingel 72aCHANA BREINDEL WULKAN
wv Eljukem Monderer
Nowagora (O-Hon.) 09-05-1878 Auschwitz 29-10-1942
Spoorsingel 86ADRIANA COHEN
ev Abraham Daniel Doodewaard
Dordrecht 18-01-1862 Auschwitz 15-10-1942
Spoorsingel 86aELISABETH VAN DAELEN
ev Noach Stroom
Vlaardingen 31-12-1862 Auschwitz 15-10-1942
Stadhoudersplein 14cANTJE DAVIDS
ev Benjamin Wolff
Rotterdam 04-08-1911 Sobibor 09-07-1943
Stadhoudersplein 14cBENJAMIN WOLFF
ev Antje Davids
Rotterdam 25-04-1906 Sobibor 09-07-1943
Stadhoudersweg 149aHARTOG VAN RHIJN
ev Amalia Mietje de Vries
Assen 27-06-1898 Polen 31-03-1944
Stadhoudersweg 149aAMALIA MIETJE DE VRIES
ev Hartog van Rhijn
Rotterdam 15-01-1903 Auschwitz 06-10-1944
Statenweg 178bBENJAMIN HUISMAN
ev Christina Isaaca Maarssen
Rotterdam 12-02-1922 Sobibor 21-05-1943
Statenweg 178bCHRISTINA ISAACA MAARSSEN
ev Benjamin Huisman
Rotterdam 02-09-1921 Sobibor 21-05-1943
Statenweg 178bCLARA VAN CLEEF
ev Mozes Maarssen
Amsterdam 24-04-1898 Sobibor 11-06-1943
Statenweg 178bISAACA CLARA MAARSSEN Rotterdam 30-05-1924 Sobibor 11-06-1943
Statenweg 178bMOZES MAARSSEN
ev Clara van Cleef
Rotterdam 10-09-1895 Sobibor 11-06-1943
Statenweg 38dARON LEONARD DAVIDSON
ev Bilha Elisabeth Herschel
Zwolle 28-03-1914 Sobibor 16-07-1943
Statenweg 69aHENRIËTTE PEEKEL Amsterdam 17-01-1902 Auschwitz 02-11-1942
Statenweg 69aMACHIEL PEEKEL
wv Hanna Viool
Amsterdam 01-04-1858 Auschwitz 02-11-1942
Statenweg 73bMARIE SELINA ABAS
ev Willem Joseph Christiaan Valk
Rotterdam 09-06-1897 Auschwitz 30-09-1942
Statenweg 73bHENNY BETSIE VALK Amsterdam 05-07-1928 Auschwitz 01-02-1943
Statenweg 73bROSALIE VALK Amsterdam 31-05-1924 Auschwitz 01-02-1943
Statenweg 73bWILLEM JOSEPH CHRISTIAAN VALK Onbekend 27-03-1897 Auschwitz 01-02-1943
Stationssingel 71ANDRIES KOOL Amsterdam 07-03-1878 Auschwitz 19-10-1942
Straatweg 68aMARIANNE REENS Rotterdam 09-11-1934 Auschwitz 09-11-1942
Straatweg 68aHETTY LOUISE REENS Hillegersberg 02-08-1936 Auschwitz 09-11-1942
Straatweg 68aPHILIP REENS
ev Sara Teeboom
Amsterdam 27-01-1900 Midden-Europa 31-03-1944
Straatweg 68aSARA TEEBOOM
ev Philip Reens
Rotterdam 06-07-1901 Auschwitz 09-11-1942
Treubstraat 9aSIMON HIRSCHFELD
ev Charlotta Renner
Libau (Letland) 13-03-1892 Midden-Europa 15-03-1945
Van den Hoonaardstraat 17SAMUEL LEVIE HARTVELD Onbekend Onbekend Rotterdam 27-10-1942
Van den Hoonaardstraat 17ELISABETH JOSEPHINE HARTVELD Onbekend Onbekend Rotterdam 27-10-1942
Van den Hoonaardstraat 20bMINA SNOECK
ev Jacob Weening
Amsterdam 30-11-1886 Auschwitz 15-10-1942
Van den Hoonaardstraat 20bJACOB WEENING
ev Mina Snoeck
Amsterdam 26-03-1881 Auschwitz 15-10-1942
Van der Hilststraat 12aARON LERMER
wv Engeltje van Trommel
Rotterdam 01-12-1884 Auschwitz 15-12-1942
Van der Meydestraat 7aJACOB VAN DIJKRotterdam 06-05-1886Auschwitz 30-09-1942
Van der Meydestraat 7aELISABETH VAN DIJK-VIEIJRAAmsterdam 22-03-1906Auschwitz 30-09-1942
Van der Schellingstraat 24aANDRIES VAN DAM
ev Rachel Ketellapper
Groningen 12-12-1885 Mauthausen (Du.) 07-10-1942
Van der Schellingstraat 24aRACHEL KETELLAPPER
ev Andries van Dam
Amsterdam 31-07-1889 Auschwitz 19-10-1942
Van der Takstraat 18bROOSJE VAN ARENT
ev Salomon Slier
Rotterdam 01-03-1879 Auschwitz 15-10-1942
Van der Takstraat 18bALEXANDER SLIER Rotterdam 14-04-1913 Auschwitz 30-09-1942
Van der Takstraat 18bESTHER SLIER Rotterdam 18-06-1918 Auschwitz 30-09-1942
Van der Takstraat 18bHELENA SLIER Rotterdam 26-03-1902 Auschwitz 30-09-1942
Van der Takstraat 18bMANUEL ALEXANDER SLIER Rotterdam 19-02-1922 Auschwitz 20-09-1942
Van der Takstraat 18bMARIANNA SLIER Rotterdam 20-09-1914 Auschwitz 21-09-1942
Van der Takstraat 18bSALOMON SLIER
ev Roosje van Arent
Rotterdam 20-02-1876 Auschwitz 15-10-1942
Van der Takstraat 18bSARA SLIER Rotterdam 21-04-1916 Auschwitz 30-09-1942
Van Vlooswijkstraat 9ABRAHAM VAN LEEUWEN
ev Anna Ossendrijver
Rotterdam 26-11-1872 Auschwitz 15-10-1942
Van Vlooswijkstraat 9LEVIE VAN LEEUWEN Rotterdam 21-02-1912 Auschwitz 30-09-1942
Van Vlooswijkstraat 9SIMON VAN LEEUWEN Rotterdam 26-12-1905 Auschwitz 30-09-1942
Van Vlooswijkstraat 9ANNA OSSENDRIJVER
ev Abraham van Leeuwen
Rotterdam 05-03-1871 Auschwitz 15-10-1942
Van Vlooswijkstraat 9aMEIJER VAN LEEUWEN Rotterdam 06-07-1915 Auschwitz 30-09-1942
Van Vlooswijkstraat 9bSARA LEVI Rotterdam 06-06-1933 Sobibor 20-03-1943
Van Vlooswijkstraat 9bHERMAN SAMSON LEVI Rotterdam 02-09-1938 Sobibor 20-03-1943
Van Vlooswijkstraat 9bJAKOB LEVI Rotterdam 23-06-1923 Mauthausen (Du.) 21-11-1942
Van Vlooswijkstraat 9bLEVI LEVI
ev Lena van Praaga
Rotterdam 21-09-1899 Sobibor 20-03-1943
Van Vlooswijkstraat 9bLENA VAN PRAAGA
ev Levi Levi
Rotterdam 26-06-1902 Sobibor 20-03-1943
Van Weelstraat 29aJETJE VAN BOELE
ev Simon Zilverberg
Kampen 14-09-1886 Auschwitz 15-10-1942
Van Weelstraat 29aSIMON ZILVERBERG
ev Jetje van Boele
Coevorden 03-05-1880 Auschwitz 15-10-1942
Veerhaven 17JOSEPH VAN MOPPES Onbekend Onbekend Onbekend 03-05-1944
Vierambachtstraat 66aMAURITS VAN THIJNZaandam 27-09-1913Auschwitz 30-09-1942
Vierambachtstraat 66aSOPHIA VAN THIJN-DE VRIESRotterdam 04-08-1913Auschwitz 30-09-1942
Virulyplein 11bSAMUEL JACOB PHILIPSE Rotterdam 17-05-1933 Auschwitz 19-11-1943
Virulyplein 11bDUIFJE VIOOL
ev David den Arend
Rotterdam 25-09-1883 Auschwitz 19-11-1943
Virulyplein 11bDAVID DEN AREND
ev Duifje Viool
Rotterdam 15-03-1882 Auschwitz 19-11-1943
Walenburgerweg 91bELISABETH KLOOTS
wv Arie van Vlies en ev Abraham van Vollenhoven
Rotterdam 11-12-1902 Auschwitz 22-10-1943
Walenburgerweg 91bSAMUEL VAN VLIES Rotterdam 21-12-1922 Auschwitz 30-09-1942
Walenburgerweg 91bABRAHAM VAN VOLLENHOVEN ev Elisabeth Kloots Rotterdam 27-01-1900 Auschwitz 31-03-1944
Walenburgerweg 93aJAKOB MONDERER Mannheim (Du.) 21-03-1933 Auschwitz 29-10-1942
Walenburgerweg 93aJENNY MONDERER Rotterdam 14-11-1939 Auschwitz 29-10-1942
Walenburgerweg 93aJULIUS MONDERER Mannheim (Du.) 02-12-1931 Auschwitz 29-10-1942
Walenburgerweg 93aSIDI MONDERER Rotterdam 19-08-1935 Auschwitz 29-10-1942
Walenburgerweg 93aSAMUEL MONDERER
ev Rozalia Kalchmann
Oswiecim (Galicië) 29-12-1903 Auschwitz 31-10-1943
Walenburgerweg 93aROZALIA KALCHMANN
ev Samuel Monderer
Oswiecim (Galicië) 20-10-1908 Auschwitz 29-10-1942
West Varkenoordseweg 85SIMON MOZES DE KONING Pijnacker 06-01-1938 Sobibor 20-03-1943
West-Kruiskade 60aEVA GOSSCHALK Rotterdam 29-05-1878 Auschwitz 15-10-1942
West-Kruiskade 60aPHILIPPUS GOSSCHALK Rotterdam 21-09-1884 Auschwitz 28-02-1943
Wiekstraat 15RIKA COHEN
ev Israel Silberstein
Groningen 22-03-1907 Auschwitz 30-09-1942
Wiekstraat 15ISRAEL SILBERSTEIN
ev Rika Cohen
Rotterdam 15-08-1912 Auschwitz 30-09-1942
Wiekstraat 15JACOB SILBERSTEIN
ev Wilhelmina Maria Cornelissen
Rotterdam 12-03-1910 Polen 30-06-1943
Wiekstraat 15MOSES HERMANN SILBERSTEIN
wv Siena van Gelder
Hannover 21-07-1877 Auschwitz 15-10-1942
Willem Buytewechstraat 120aBERENDINA JACOBS Rotterdam 01-03-1938 Sobibor 02-07-1943
Willem Buytewechstraat 120aJUDITH ISRAEL
ev Emanuel Jacobs
Rotterdam 16-12-1899 Sobibor 02-07-1943
Willem Buytewechstraat 120aEMANUËL JACOBS
ev Judith Israel
Brielle 13-10-1897 Sobibor 11-06-1943
Willem Buytewechstraat 120aHELENA JACOBS Rotterdam 12-08-1925 Auschwitz 30-09-1942
Willem Buytewechstraat 120aHENRY JACOBS Rotterdam 12-04-1928 Sobibor 11-06-1943
Wolstraat 52bLOUIS ABRAHAM LEONS Rotterdam 22-07-1890 Auschwitz 19-10-1942
Wolstraat 52bEVA LEONS - VAN DER MAAS Rotterdam 05-09-1893 Auschwitz 19-10-1942
Wolstraat 52bSARA LEONS Rotterdam 15-04-1925 Auschwitz 30-09-1942
Wolstraat 52bMICHIEL LEONS Rotterdam 22-09-1934 Auschwitz 19-10-1942
Zaagmolenstraat 170bASSER VAN GIGCHLeiden 12-07-1884Auschwitz 14-01-1943
Zaagmolenstraat 170bROOSJE VAN GIGCH-DENNEBOOMZwolle 19-05-1890Auschwitz 27-8-1943
Zaagmolenstraat 170bSALOMON JOËL VAN GIGCHAmsterdam 22-08-1925Auschwitz 30-4-1943
Zaagmolenstraat 170bSAARTJE VAN GIGCHAmsterdam 12-03-1912Sobibor 09-07-1943

Routemap ▲

Realisatie

Stolpersteine Rotterdam is een initiatief van Stichting Loods 24 en Joods Kindermonument Rotterdam. Digitale vormgeving en bouw door CGID Noordwijk zh.


Loods 24 Rotterdam

 

CGID Noordwijk zh


Routemap ▲

Totaal: 1,081 , Vandaag: 2